Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Opryskiwacz przygniótł dziecko

Obrazek

W jednym z gospodarstw w gminie Żyrzyn w województwie lubelskim, trzyletni chłopiec bawił się na podwórku. W pewnym momencie wszedł pod opryskiwacz, ten się przewrócił prosto na dziecko.

2 sierpnia 2018, 14:12
Do zdarzenia z udziałem trzyletniego dziecka doszło w gospodarstwie w jednej z miejscowości w gminie Żyrzyn. Rodzice chłopca byli w domu, a dziecka na podwórku pilnowała tylko babcia. Gdy zaczęła zajmować się podlewaniem warzyw, maluch bawiąc się z kotem wszedł pod opryskiwacz ciągnikowy ustawiony na pustakach. Niestety w pewnym momencie opryskiwacz przewrócił się przygniatając przy tym dziecko. Płacz chłopca usłyszała jego babcia, która natychmiast wydostała malca spod urządzenia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i dziecko trafiło do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja ustaliła, że rodzice i babcia malucha byli trzeźwi. Niestety chwila nieuwagi wystarczyła, żeby doszło do nieszczęśliwego wypadku. Apelujemy o ostrożność i zwracanie szczególnej uwagi na małe dzieci bawiące się na terenie gospodarstwa.

mm
źródło: Policja lubelska 


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)