StoryEditor

Opryskiwacz przygniótł dziecko

W jednym z gospodarstw w gminie Żyrzyn w województwie lubelskim, trzyletni chłopiec bawił się na podwórku. W pewnym momencie wszedł pod opryskiwacz, ten się przewrócił prosto na dziecko.
02.08.2018., 14:08h
Do zdarzenia z udziałem trzyletniego dziecka doszło w gospodarstwie w jednej z miejscowości w gminie Żyrzyn. Rodzice chłopca byli w domu, a dziecka na podwórku pilnowała tylko babcia. Gdy zaczęła zajmować się podlewaniem warzyw, maluch bawiąc się z kotem wszedł pod opryskiwacz ciągnikowy ustawiony na pustakach. Niestety w pewnym momencie opryskiwacz przewrócił się przygniatając przy tym dziecko. Płacz chłopca usłyszała jego babcia, która natychmiast wydostała malca spod urządzenia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i dziecko trafiło do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja ustaliła, że rodzice i babcia malucha byli trzeźwi. Niestety chwila nieuwagi wystarczyła, żeby doszło do nieszczęśliwego wypadku. Apelujemy o ostrożność i zwracanie szczególnej uwagi na małe dzieci bawiące się na terenie gospodarstwa.

mm
źródło: Policja lubelska 
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 21:01