Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragiczny wypadek na polu! 90-letni rolnik wpadł pod koła przyczepy

Obrazek

Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas prac polowych. Pomimo szybkiej reakcji mężczyzny nie udało się uratować.

Dominika Mulak23 lipca 2019, 11:13
Ten śmiertelny w skutkach wypadek miał miejsce w gminie Sławno. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 90-letni mieszkaniec Zachorzowa podczas zbiórki słomy z pola spadł z przyczepy wprost pod koła drugiej przyczepy. Rolnik został przejechany przez co doznał wewnętrznych obrażeń. Pomimo przewiezienia śmigłowcem do pobliskiego szpitala i wszelkich starań lekarzy mężczyzna zmarł.

Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury są w trakcie wyjaśniania okoliczności tragedii.

Przypominamy, zawsze pamiętajcie o zachowaniu zasad BHP podczas wykonywania prac polowych. Chwila nieuwagi może skończyć się tragedią. dm

Źródło: www.opoczno.policja.gov.pl
Fot. Pixabay


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)