Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Wideo>Technika>

Remont Ursusa 1204 de luxe: Odpalamy - czy wszystko działa?

Od strony mechanicznej nasz ciągnik jest już niemal gotowy. W końcu przyszedł czas na uruchomienie i kontrolę wszystkich podzespołów.

Po wielu godzinach spędzonych na warsztacie nasz ciągnik zaczyna nabierać kształtów. Wszystkie podzespoły są ze sobą połączone, zalane olejem, więc przyszedł czas na pierwsze uruchomienie i sprawdzenie ich funkcjonowania.

Nim jednak zapaliliśmy traktor musiałem zamontować chłodnicę, by silnik miał właściwe chłodzenie.

Po uroczystym uruchomieniu przez Redaktora Naczelnego mogłem skontrolować funkcjonowanie wszystkich podzespołów. W pierwszej kolejności sprawdziłem WOM. Ten podzespół pracuje prawidłowo, podobnie jak podnośnik hydrauliczny, który został wcześniej w pełni zregenerowany. Nie ma także problemów z układem kierowniczym.

W poprzednim odcinku pracowałem nad odbudową układu pneumatycznego i teraz po zapaleniu silnika mogłem sprawdzić czy modernizacja została wykonana prawidłowo. Jak się okazało układ pneumatyczny funkcjonuje prawidłowo i nie ma w nim nieszczelności.Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)