StoryEditor

Izydory 2024: Manitou zdobył nagrodę za ładowarkę przegubową

W Izydorach 2024 nagrodzono ładowarkę Manitou MLA 3-25 H, którą rolnicy docenili za wszechstronność i codzienną pomoc w gospodarstwie. Sprawdź szczegóły.

01.11.2024., 09:00h

Ładowarka Manitou doceniona przez rolników

Podczas tegorocznego plebiscytu Izydory 2024 rolnicy wybrali produkty, które wspierają ich codzienną pracę i podnoszą wydajność w gospodarstwach. W kategorii „Maszyny i urządzenia rolnicze” laureatem została ładowarka przegubowa MLA 3-25 H, zgłoszona przez firmę Manitou.

Zobacz też: Plebiscyt Izydory zakończony. Rolnicy wybrali najlepsze produkty 2024 roku!

- Jestem bardzo zaskoczony i szczęśliwy, gdyż zostawiliśmy sprawę głosowania swojemu tokowi i biegowi dnia codziennego. Okazało się, że te maszyny są potrzebne i klienci głosowali na nasz produkt – mówi przedstawiciel firmy Manitou Marek Gozdur.

Ładowarka Manitou z osprzętem, który spełnia potrzeby gospodarstwa

Zdaniem przedstawiciela Manitou rolnicy docenili ładowarkę przegubową MLA 3-25 H, której konstrukcja umożliwia montaż różnego rodzaju osprzętów, takich jak łyżka, widło-krokodyl, zamiatarka czy glebogryzarka.

- Każdy dzień w rolnictwie jest to ciężki dzień pracy, natomiast nasze maszyny pozwalają, że ten dzień jest lżejszym, przyjemniejszym i bardziej wydajnym – dodaje Marek Gozdur.

Jakie innowacje i maszyny rolnicze przygotowuje Manitou w najbliższej przyszłości? Obejrzyj nasz wywiad z firmą Manitou w całości!

Maria Khamiuk
Autor Artykułu:Maria Khamiuk

Maria Khamiuk – dziennikarka pisząca o rolnictwie, rynkach produktów rolnych oraz polityce rolnej Unii Europejskiej. Od ponad pięciu lat przygotowuje artykuły, analizy i reportaże dotyczące sytuacji w rolnictwie oraz międzynarodowego handlu produktami rolnymi, publikowane m.in. na łamach topagrar.pl (Top Agrar), tygodnik-rolniczy.pl (Tygodnik Poradnik Rolniczy), a także inne portale AgroHorti Media. Najczęściej opisuje to, co dzieje się na rynkach rolnych – takich jak rynek mleka, świń, bydła mięsnego czy zbóż – a także tematy związane z hodowlą zwierząt gospodarskich, chorobami zwierząt i polityką rolną UE. Na co dzień pracuje z danymi statystycznymi, dokumentami instytucji krajowych i unijnych oraz raportami branżowymi, starając się przekładać liczby i przepisy na prosty, zrozumiały język. W swoich tekstach stawia na rzetelność informacji i jasne wyjaśnianie zmian, tak aby rolnicy mogli szybko zorientować się, co nowe decyzje i dane oznaczają w praktyce.
Obszary tematyczne: rynki rolne, polityka rolna UE, Wspólna Polityka Rolna, handel międzynarodowy w rolnictwie, rynek mleka, rynek trzody chlewnej, rynek bydła mięsnego, rynek zbóż, choroby zwierząt gospodarskich.
Kontakt: [email protected]
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maria-khamiuk-8b62b226b/

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
09. maj 2026 06:13