Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

"Choroby bydła" już w sprzedaży!

Obrazek

Z wielką satysfakcją publikujemy nasze wydanie specjalne „Choroby bydła” z nadzieją, że będzie ono pomocne w prowadzeniu rentownej produkcji mleka i żywca wołowego. Właśnie dobra zdrowotność zwierząt jest punktem wyjściowym do osiągania zadowalających zysków z tej działalności. Wszelkie zaburzenia zdrowotne negatywnie wpływają na produkcyjność bydła mlecznego i opasowego.

22 czerwca 2014, 09:42

W ostatnim czasie polscy rolnicy ogromnym wysiłkiem finansowym zmienili oblicze naszego rolnictwa. Powstało wiele nowoczesnych obór, wiele zmodernizowano. Stada są coraz większe i rośnie wydajność bydła mlecznego oraz opasowego. Niestety, koncentracja zwierząt zwiększa ryzyko infekcji chorobotwórczymi patogenami. Ponadto coraz większa wydajność zwierząt sprawia, że są one bardziej wymagające pod względem warunków utrzymania, a zwłaszcza żywienia. Wszelkie uchybienia w szeroko rozumianym dobrostanie zwierząt skutkują wzrostem zachorowalności.

Jak dbać o dobrą zdrowotność cieląt, krów i opasów? Jak zapobiegać chorobom i co robić gdy już się pojawiąO tym właśnie traktuje nasze wydanie „Choroby bydła”, w którym na 112 stronach rzeczowo opisaliśmy najistotniejsze schorzenia występujące u cieląt i dorosłego bydła.

Mamy nadzieję, że nasza publikacja będzie inspiracją do podjęcia działań profilaktycznych w Waszych stadach i staną się one rutynowymi czynnościami w codziennej pracy. Dzięki temu praca będzie efektywniejsza i stanie się źródłem zadowolenia – czego życzymy wszystkim naszym Czytelnikom.Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)