Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Młodzi mechanicy w siedzibie John Deere

Obrazek

Mistrzostwa Mechaników podczas tegorocznej edycji odbiły  się w tym roku sporym echem wśród szkół rolniczych. Relacjonowaliśmy je na bieżąco: do ścisłego finału podczas  Motor Show w Poznaniu z 278 dwuosobowych zespołów z całej Polski zakwalifikowało się 20 teamów.

18 września 2019, 22:47
Ich rywalizację i zwycięzców w konkurencjach przygotowanych przez Kramp, John Deere Polska oraz redaktorów „top agrar Polska” i „profi” relacjonowaliśmy na bieżąco. Wśród wielu nagród było również zaproszenie wszystkich finalistów wraz z nauczycielami do centrali John Deere Polska w Tarnowie Podgórnym k. Poznania.

Do tego spotkania doszło dziś.

– Dla naszych gości przygotowaliśmy prezentację z historii marki i szkolenie produktowe. Pokażemy nasze warsztaty i omówimy aktualne nowości technologiczne i funkcjonalności serwisowe – mówi Tomasz Kalociński, trener techniczny John Deere.

Jutro młodzi odwiedzą stoisko JD oraz stoiska „top agrar Polska” i „profi” na targach Agro Show w Bednarach.

– Dzisiejsze spotkanie zaplanowane było jako kontynuacja modułów szkoleniowych Mistrzostw Mechaników. W programie stawiamy na motywację i naukę dla młodych ludzi, by pomóc im realizować swoje pasje związane z maszynami – podkreślił Adrian Dekowski z V8 Team, organizator Mistrzostw.
Nowa edycja Mistrzostw Młodych Mechaników będzie mieć swój finał w Poznaniu podczas Motor Show 26-29 marca 2020. Wpisze się ona – jak zapowiada Dekowski – w szerszy i kompleksowy program „Akademię Młodych Mechaników”, która będzie wyposażona w swą niezależna aplikację.
Na łamach „profi” i „top agrar Polska” oraz na naszych portalach będziemy na bieżąco informować o naborach do nowej edycji tego wydarzenia.
Opr. pł

Aktualizacja 19.09.2019 r. 10:50

Finaliści Mistrzostw Młodych Mechaników dziś są na targach w Bednarach jest to grupa 20 dwuosobych zespołów czyli 40 uczniów i 20 nauczycieli. Będą na stoisku top agrra Polska ok. 12:45.
Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)