Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Weź udział w quizie "Król polskich pól i inne ciągniki" i odbierz prezent!

Obrazek
Tak samo jak niemal każdy Polak interesuje się piłką nożną, tak samo niemal każdy rolnik fascynuje się techniką rolniczą, a zwłaszcza ciągnikami rolniczymi. Dlatego mamy dla Ciebie ciekawy quiz wiedzy o traktorach. Jesteśmy ciekawi jak sobie poradzisz!
Bartłomiej Czekała27 maja 2021, 14:04
Ciągnik rolniczy jest  w każdym gospodarstwie, nawet najmniejszym, bo to podstawowy sprzęt rolniczy. Od najbardziej popularnych krajowych Ursusów, przez ciągniki zza wschodniej granicy jak MTZ Belarus czy Władimirec po całą gamę traktorów zachodnich i światowych koncernów jak choćby John Deere, New Holland, Fendt, McCormick czy Kubota.

Jesteśmy ciekawi co wiesz o ciągnikach rolniczych, dlatego mamy dla Ciebie prosty quiz "Król polskich pól i inne ciągniki". Odpowiedź na poniższe pytania zawarte w naszym formularzu, a jeżeli Twoje odpowiedzi będą poprawne i będziesz jedną z pierwszych 50 osób, które wezmą udział w quizie, otrzymasz od nas prezent - specjalną kartę warsztatową, wszystkie zgłoszenia natomiast otrzymają bardzo ciekawy PDF-niespodziankę do poczytania. No to co - zaczynamy? :)

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij poniższy formularz. 50 pierwszych prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzonych dwustronną Kartą warsztatową, a wszyscy otrzymają PDF-niespodziankę z ciekawym artykułem do poczytania. Do dzieła!


Regulamin quizu top agrar Polska "Król polskich pól i inne ciagniki". Jeśli nie wyrażasz wszystkich zgód marketingowych, możesz zakupić oferowany artykuł PDF - prezent-niespodziankę - tutaj.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)