StoryEditor

Uważni w żniwa z top agrar Polska

Walka z czasem i z pogodą, nagromadzenie obowiązków, awaryjny sprzęt i zmęczenie. To prosty przepis na wypadek podczas pracy. Dlatego top agrar Polska rusza z akcją Uważni w żniwa. Sprawdź, o co chodzi!
18.07.2023., 10:07h
Każdego roku słyszymy w mediach o nieszczęśliwych wypadkach w gospodarstwie. Z danych Państwowej Inspekcji Pracy wynika, że ponad 60% zdarzeń jest wynikiem nieuwagi lub błędu ludzkiego. W zeszłym roku do KRUS zgłoszono 11 649 wypadków, z czego 10 667 uznano za wypadki przy pracy rolniczej. Podczas prac polowych lub w obejściu życie straciło w 2022 roku aż 45 osób!
Chcemy, by w tym roku bezpieczeństwo pracy w rolnictwie jeszcze się poprawiło! Top agrar Polska rusza więc z akcją „Uważni w żniwa” kierowaną do rolników, mieszkańców wsi, a nawet miastowych, którzy w wakacje odwiedzają tereny wiejskie. Podkreślamy, każdy rolnik jest ważny i uważny, bo nikt go nie zastąpi.

W ramach promocji bezpiecznych zachowań podczas prac rolniczych będziemy prezentować materiały informacyjne i edukacyjne, które przypominają, jak z zachowaniem BPH wykonywać swoje obowiązki. Na naszych stronach www.topagrar.pl oraz www.topagrar.uważni.pl dostępne są artykuły i filmy, a także check listy bezpieczeństwa w formie pdf przydatne w każdym gospodarstwie. 
Zachęcamy również do wspólnej zabawy z nagrodami! Sprawdź, ile wiesz o bezpieczeństwie w gospodarstwie i zgarnij nagrody. Za poprawne rozwiązanie quizu czekają nagrody gwarantowane. Dla mistrzów uważności – zestawy odzieży, obuwia i akcesoriów BHP niezbędnych w  rolnictwie. Każdy wart 2 000 zł.
Ucz się, baw i wygraj: uwazni.topagrar.pl

Pamiętaj – Uważni w żniwa żyją dłużej!
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. grudzień 2023 00:50