StoryEditor

Weź udział w quizie "Król polskich pól i inne ciągniki" i odbierz prezent!

Tak samo jak niemal każdy Polak interesuje się piłką nożną, tak samo niemal każdy rolnik fascynuje się techniką rolniczą, a zwłaszcza ciągnikami rolniczymi. Dlatego mamy dla Ciebie ciekawy quiz wiedzy o traktorach. Jesteśmy ciekawi jak sobie poradzisz!
25.05.2021., 10:05h
Ciągnik rolniczy jest  w każdym gospodarstwie, nawet najmniejszym, bo to podstawowy sprzęt rolniczy. Od najbardziej popularnych krajowych Ursusów, przez ciągniki zza wschodniej granicy jak MTZ Belarus czy Władimirec po całą gamę traktorów zachodnich i światowych koncernów jak choćby John Deere, New Holland, Fendt, McCormick czy Kubota.

Jesteśmy ciekawi co wiesz o ciągnikach rolniczych, dlatego mamy dla Ciebie prosty quiz "Król polskich pól i inne ciągniki". Odpowiedź na poniższe pytania zawarte w naszym formularzu, a jeżeli Twoje odpowiedzi będą poprawne i będziesz jedną z pierwszych 50 osób, które wezmą udział w quizie, otrzymasz od nas prezent - specjalną kartę warsztatową, wszystkie zgłoszenia natomiast otrzymają bardzo ciekawy PDF-niespodziankę do poczytania. No to co - zaczynamy? :)

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij poniższy formularz. 50 pierwszych prawidłowych odpowiedzi zostanie nagrodzonych dwustronną Kartą warsztatową, a wszyscy otrzymają PDF-niespodziankę z ciekawym artykułem do poczytania. Do dzieła!


Regulamin quizu top agrar Polska "Król polskich pól i inne ciagniki". Jeśli nie wyrażasz wszystkich zgód marketingowych, możesz zakupić oferowany artykuł PDF - prezent-niespodziankę - tutaj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej PWR). Podane dane są przetwarzane w celu realizacji  konkursu. Jeśli zdecydujesz się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i handlowego, od czasu do czasu do realizacji kontaktu w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych. Przekazywane informacje będziemy dostosowywać do Twoich zainteresowań w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celem przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, prawo przenoszenia, możesz wycofać w dowolnym momencie każdą wyrażoną zgodę bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, żądać usunięcia danych. Jeśli stwierdzisz niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych możesz złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych (UODO). Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na nr. tel.: 061 809 06 30 lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
03. marzec 2024 17:34