Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Zetor rusza na podbój Kenii

02.08.2017

Drukuj

Zetor rusza na podbój Kenii

Artykuł dostępny

Ciągniki Zetor zawitają w kenijskich gospodarstwach dzięki 3-letniemu kontraktowi zawartemu pomiędzy Zetor India Private Ltd. (spółka zależna Zetor Tractors S.A) a kenijską spółką Automobile Warehause Ltd.. Afrykańska firma posiada już spore doświadczenie w zakresie sprzedaży sprzętu rolniczego w Kenii, a także zapewnia serwis maszyn i dostawy części zamiennych.
 
 
Do Kenii trafią takie modele Zetora jak: Major, Proxima i Forterra o mocy od 80 do 150 KM. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się modele wyposażone w klimatyzowaną kabinę.
 
W Kenii rolnicy zajmują się głównie uprawą trzciny cukrowej, kukurydzy oraz egzotycznych kwiatów, właśnie do prac przy tych uprawach ciągniki Zetor będą wykorzystywane. Jak podaję czeski producent, rocznie w Kenii sprzedaję się ok. 900 nowych ciągników i popyt na nie stale rośnie.
 
 
Zawierając kenijski kontrakt Zetor kontynuuje ekspansje na rynki, gdzie ta marka dotychczas nie miała swojego przedstawicielstwa handlowego. Tylko w tym roku spółka nawiązała bezpośrednio lub pośrednictwem swoich filii współpracę z firmami znajdującymi się w Izraelu, Jordanii, Zambii, Rosji i ostatnio również w Kenii.   
 
oprac. ks

r e k l a m aFot. firmowe

Polecane dla Ciebie:

article icon

Szybki siew poplonów

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii