Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Powstały nowe koła branżowe UPEMI

Obrazek

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) w ramach rozszerzania struktur organizacyjnych powołała kolejne dwa koła branżowe.

14 lipca 2014, 09:54

10 lipca br. powołano Koło Producentów Trzody Chlewnej oraz Koło Producentów i Hodowców Bydła. Celem obu kół jest reprezentowanie interesów rolników oraz promocja branży w kraju i poza jego granicami. Jak tłumaczy UPEMI, rozszerzenie struktur to także odpowiedź na potrzeby hodowców i producentów trzody chlewnej oraz bydła, którzy oczekują kształtowania jednolitego stanowiska w istotnych kwestiach związanych z ich działalnością. 

Koło Producentów Trzody Chlewnej zrzesza prawie 300 producentów (zarówno indywidualnych jak i zrzeszonych w grupy, spółdzielnie czy związki), a jego przewodniczącym został Ryszard Uziębło, wiceprzewodniczącym  - Zygmunt Surdykowski, a sekretarzem - Jacek Wysokiński.

Natmiast Koło Producentów i Hodowców Bydła liczy 10 członków, pod przewodnictwem Piotra Wilkowskiego oraz Szczepana Jastrzębskiego, który pełni funkcję wiceprzewodniczącego.

oprac. bcz

Źródło: UPEMI1 z 2
Zarząd Koła Producentów Trzody Chlewnej UPEMI z prezesem Wiesławem Różańskim.

Zarząd Koła Producentów Trzody Chlewnej UPEMI z prezesem Wiesławem Różańskim.

2 z 2
Zarząd Koła ProducentówZarząd Koła Producentów i Hodowców Bydła UPEMI z prezesem Wiesławem Różańskim.

Zarząd Koła ProducentówZarząd Koła Producentów i Hodowców Bydła UPEMI z prezesem Wiesławem Różańskim.

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)