Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Tankuj taniej z „top agrar Polska”!

Obrazek

Od kwietnia obowiązują dla naszych Czytelników korzystne upusty na paliwa: 8 gr/l na stacjach PKN ORLEN, 5 gr/l na stacjach Bliska. Rabaty dotyczą paliw: PB95, PB98, ON i LPG – i to bez limitów ilościowych! Zarówno do maszyn rolniczych, jak i samochodów osobowych.

1 maja 2014, 08:57

Sposób postępowania w celu uzyskania zniżek na paliwo:

  1.  Prosimy zgłosić się do naszego Wydawnictwa. Można to zrobić za pomocą telefonu pod numer 61 886 29 02 lub wysłać SMS o treści „PWR.PALIWO” na numer 4321 (koszt wg taryfy operatora). Istnieje także możliwość wysłania e-maila: paliwo@klubprenumeratora.pl. W tych informacjach prosimy podać swój PESEL lub NIP. Nasze Wydawnictwo sprawdza w ten sposób, czy Czytelnik posiada opłaconą prenumeratę „top agrar Polska”. Jeśli nie – będzie można dokonać prenumeraty.
  2. Gdy weryfikacja potwierdzi się pomyślnie, dzwonimy do Czytelnika, by udał się na dowolną stację ORLEN lub Bliska, celem podpisania umowy w programie BiznesTANK. Na tej stacji będzie można w przyszłości odbierać faktury zbiorcze, jeśli takie będą potrzebne. Ale tankowanie paliw można będzie dokonywać na wszystkich stacjach koncernu.
  3. Potrzebne dokumenty:
  • w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej kopie: CEDiG lub REGON lub KRS – te dwa ostatnie dokumenty stacja może wydrukować na miejscu z Internetu;
  • w przypadku indywidualnego gospodarstwa rolnego nieposiadającego numeru REGON proszę dostarczyć kopie: zaświadczenia o wielkości użytków rolnych lub wpisu do ewidencji producentów z ARiMR lub nakazu płatniczego podatku rolnego.


Cały proces od momentu podpisania umowy przez Prenumeratora ze stacją do otrzymania rabatu ma trwać do 14 dni. ORLEN przydziela kartę BiznesTANK za 1 zł.

Dla osób tankujących powyżej 100 tys. l/rocznie mamy specjalną ofertę na specjalnych warunkach, które zostaną przyznane przez indywidualnie – kontakt jak w pkt. 1.

Nasz program dotyczy tankowania na stacjach, nie do zbiornika hurtowego w gospodarstwie.Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)