StoryEditor

Agritechnica 2017: Piękne dziewczyny i wspaniałe maszyny! (FILM)

Tegoroczną edycję targów można z pewnością uznać za bardzo udaną. Nowości przyciągnęły rolników z całej Europy. Na targach organizowanych przez DLG było 2800 wystawców z 53 krajów. Zobacz nowości jakie zaprezentowali!
17.11.2017., 16:11h
Kto nie był, ten niech żałuje. Ale dla tych, którzy nie mogli jechać do Hanoweru nie wszystko jeszcze stracone! Mamy dla Was krótki film z tej imprezy, dzięki któremu będziecie mogli poczuć się zupełnie jak w halach wystawowych.Zobacz nasze inne relacje!

Zetor Major w nowej szacie! Jak Wam się podoba?

W Hanowerze Zetor pokazał nowe traktory z serii Utilix i Hortus o mocy od 40 do 70 KM jednak najwięcej uwagi przyciągał nowy wygląd ciągników Major 80.

Giganty gotowe do pracy w polu!

Limitowana seria czarnych ciągników Deutz-Fahr w wersji Warrior w wielu regionach Europy nie jest już rzadkością. Producent zadbał więc o to, aby było ich jeszcze więcej.

Czytelnicy top agrar Polska w Hanowerze

Coroczne wyjazdy na zagraniczne targi rolnicze w Hanowerze (Agritechnica i Eurotier) stały się już redakcyjną tradycją. Nie inaczej jest w tym roku, dlatego wraz z grupą kilkudziesięciu Czytelników pojechaliśmy do Hanoweru, by u źródła poznać najnowsze rozwiązania w technice rolniczej.
Ursus z nową skrzynią na Agritechnice

Od 12 do 18 listopada w Hanowerze Ursus prezentuje pełną ofertę ciągników rolniczych w mocach od 50 do 150 KM, które cieszą się zainteresowaniem także niemieckich rolników.

Kolejna szóstka New Hollanda

Marka New Holland wzbogaciła serię ciągników T6 o nową, wielozadaniową wersjęz przekładnią Dynamic Command. Premiera najnowszej gamy miała miejsce podczas targów Agritechnica.

Konkurent sześćdziesiątki z Białorusi


Prezentowany na targach Agritechnica model Belarus 622.5 z mocą 66 KM należy do grupy ciągników cieszących się w Polsce sporą popularnością. Czterocylindrowy silnik Yanmar ma pojemność 2,1 litra i spełnia wymogi normy emisji spalin na poziomie IIIb.

Puma jakiej jeszcze nie było!

Case IH wprowadza nową specyfikację ciągników Puma. Ucieszą się rolnicy ceniący wysoką jakość wykonania w połączeniu z prostotą obsługi.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 20:25