StoryEditor

Agrotechnnika – nowy dealer Deutz-Fahr

Z początkiem lipca Deutz-Fahr włączył do swojej sieci dealerskiej nowego, autoryzowanego przedstawiciela – jest nim firma Agrotechnika.
20.07.2022., 15:07h
Nowy dealer specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych, części zamiennych i płynów eksploatacyjnych. Oferta firmy Agrotechnika skierowana jest do gospodarstw rolnych i specjalistycznych przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni. Firma zapewnia kompleksowe wyposażenie gospodarstw we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności.

Trzy lokalizacje

Ciągniki rolnicze i kombajny zbożowe marki Deutz-Fahr uzupełnią ofertę firmy i pozwolą zaoferować klientom komplekswoą paletę maszyn. Siedziba główna mieści się w Ciciborze Dużym. Jest także oddział w Łukowie, a wkrótce oddany zostanie nowy punkt w Siemiatyczach.

– Korzystając z doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn – mówi Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika.


Sieć dealerska Deutz-Fahr

– Stabilna pozycja marki Deutz-Fahr w kraju oraz zaufanie klientów zbudowane na bazie sprawdzonych, solidnych produktów oraz profesjonalnej kadry doradców handlowych i serwisowych, potwierdzają potrzebę rozwoju autoryzowanej sieci dealerskiej – mówi Stanisław Gozdek, Dyrektor Handlowy SDF Polska. – Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów zwiększając dostępność maszyn poprzez uruchomienie nowego autoryzowanego przedstawiciela. Nowy dealer będzie operował na styku województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. 

Sieć dealerska marki Deutz-Fahr w Polsce to 22 firmy. Razem z oddziałami łącznie jest 49 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.
autor: jj
fot. arch. Agrotechnika
Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. maj 2024 20:28