Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Forum Rolników i Agrobiznesu>

#ForumTopAgrar – zamykamy zapisy na panel: Uprawa i technika I

Obrazek

Do rozpoczęcia czwartej edycji naszego Forum Rolników i Agrobiznesu w Poznaniu pozostało jeszcze 12 dni, a my już musieliśmy zamknąć zapisy na jeden z paneli tematycznych – Uprawa i technika I. Na tę sesję panelową nie ma już wolnych miejsc!

Bartłomiej Czekała7 listopada 2019, 15:35
W tej edycji Forum ten panel cieszył się szczególnym zainteresowaniem rolników, stąd musieliśmy zamknąć zapisy wcześniej niż w poprzednim roku. Nic dziwnego, bo jego temat główny związany jest ze strategiami wprowadzania systemów uproszczonej i precyzyjnej uprawy w warunkach ekstremów pogodowych.

Wszystkim tym, którzy nie zdążyli się zarejestrować do udziału w naszym Forum polecamy zapisanie się na panel tematyczny Uprawa i technika II, gdzie są jeszcze wolne miejsca. W tej sesji panelowej będziemy mówić o tym jakie substancje czynne znikną niebawem z rejestrów, a jakie w najbliższej przyszłości mogą podzielić ich los. Problem dotyczy praktycznie każdej uprawy, najostrzej potraktowane zostaną insektycydy, ale także np. herbicydy w buraku cukrowym. Nasi eksperci podpowiedzą, jak sobie z tym problemem poradzić w praktyce. I czym możemy ewentualnie zastąpić znikające substancje.
 
Wszystkim producentom trzody chlewnej polecamy zapisy na panel Świnie, a producentom mleka rejestrację na panel Mleko. Natomiast młodym rolnikom, studentom kierunków rolniczych oraz uczniom ostatnich klas średnich szkół rolniczych polecamy nowy panel tematyczny Młodzi rolnicy.

Przypominamy, że uczestnicy wszystkich paneli tematycznych najpierw biorą udział razem w Sesji Głównej Forum, która w tym roku dotyczy handlu płodami rolnymi na rynkach światowych, polityki prośrodowiskowej Unii Europejskiej oraz konkurencyjności europejskiego rolnictwa.

Miejsc ubywa z każdą godziną i nie warto czekać na ostatnią chwilę z zapisami!

Szczegółowe informacje i zapisy na forum.topagrar.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)