Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Zawieszany opryskiwacz od Amazone

11.11.2018

Drukuj

Zawieszany opryskiwacz od Amazone

Artykuł dostępny

Firma Amazone oferuje zawieszany opryskiwacz UF 2002. Jest to model ze zbiornikiem o pojemności 2 tys. litrów. Wraz z opcjonalnym zbiornikiem frontowym FT, który pomieści kolejny 1000 litrów cieczy roboczej mamy sprzęt do ochrony roślin o sporym potencjale. Jeśli przyjęta przez nas dawka będzie na poziomie 150 l/ha za jednym tankowanie jesteśmy w stanie ochronić plantację o powierzchni 20 ha.

r e k l a m aModel UF 2002 został wyposażony w szereg rozwiązań rodem z większych przyczepianych modeli. Całe centrum sterowania układem cieczowym o nazwie SmartCenter ulokowane jest z lewej strony maszyny. Na osłonie producent przewidział miejsce do odłożenia rękawic ochronnych czy miarki od odmierzania chemii. Najważniejsze funkcje obsługuje się jedną dźwignią, więc nie sposób się pomylić.

Kolejnym rozwiązaniem zaczerpniętym z modeli UX to rozwadniacz. Ma on pojemność 60 litrów i ułatwia sporządzanie cieczy roboczej. Na obudowie jest miejsce do ulokowania miarki, co ułatwia odmierzenie niezbędnej ilości środka. Wewnątrz rozwadniacza znajduje się dysza pozwalająca na dokładne wymiecie opakowań z pozostałości chemii.

Polecany artykuł

Amazone kupiło fabrykę pługów Vogel&Noot

Opryskiwacz UF 2002 może współpracować z belkami polowymi Super-S2 o szerokości roboczej od 15 do aż 30 m. Nawet najszersza belka po złożeniu nie wpływa na szerokość transportową maszyny, która nie przekracza 2,4 m.

Opryskiwacz wyposażony jest w system ułatwiający podczepianie. Dzięki czemu nie ma problemów z podpięciem niezbędnych przyłączy, a środek ciężkości maszyny znajduje się blisko ciągnika. A ma to znaczenie ponieważ masa samego opryskiwacza bez cieczy roboczej wynosi 1,3 tony.  pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

Galeria zdjęć

Opryskiwacz UF 2002
opryskiwacz UF 2002
opryskiwacz UF 2002
opryskiwacz UF 2002

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii