Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Opolagra 2018 – w piątek konkurs dla młodzieży

14.06.2018

Drukuj

Opolagra 2018 – w piątek konkurs dla młodzieży

Artykuł dostępny

W piątek 15 czerwca będziemy bawić się wspólnie z młodzieżą ze szkół rolniczych i studentami na targach Opolagra w Kamieniu Śląskim. Przyjdź na  nasz ring pokazowy na pasie startowym i spróbuj swoich sił podczas konkursu sprawnościowego. Będziecie tam pracować ciągnikami wyposażonymi w ładowacze czołowe. Konkurs rusza punktualnie o godzinie 11:00, przyjdź kilka minut wcześniej, aby poznać zasady konkursu.

r e k l a m aDo dyspozycji będziemy mieli kilka ciągników prestiżowych marek. Będziecie mogli zasiąść za ich sterami i sprawdzić co potrafią nowoczesne ciągniki z fabrycznymi ładowaczami czołowymi. Na własnej skórze przekonacie się jak wyposażenie i nowoczesne rozwiązania wpływają na zwiększenie komfortu podczas pracy z ładowaczem.
Oto ciągniki, które będą na naszym placu:
Claas Arion 510 CMATIC
Fendt 313 Vario
John Deere 5115 R
Valtra N134 Versu

Musisz nas odwiedzić i wziąć udział w naszym konkursie - czekamy na Ciebie i Twoich kolegów, którzy będą Ci kibicować. Dla najlepszych przygotowaliśmy zestawy upominków. Przyjdź i odkrywaj nowoczesną technikę razem z nami!

Polecany artykuł

Nowe maszyny w OstródzieA tak bawiliśmy się rok temu!


Także w piątek rozpoczynamy serię pokazów pt. „Ciągnik idealnie przystosowany do pracy z ładowaczem czołowym”. Pierwszy pokaz odbędzie się na pasie startowym o godzinie 13:15. Ciągniki w ruchu będzie można podziwiać także w sobotę i niedzielę o godzinach 11:00 i 13:15. Serdecznie zapraszamy na nasz pokaz na pasie startowym!

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook'u!Czytaj więcej o targach Opolagra!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii