Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Dziecko wpadło pod ciągnik rolniczy w czasie pracy na polu

Obrazek

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie w woj. wielkopolskim – 14-latek w czasie pracy na polu wpadł pod koła ciągnika rolniczego. Śmigłowiec LPR przetransportował rannego chłopca do szpitala w Poznaniu.

Aneta Lewandowska10 lipca 2022, 17:08

14-letni chłopiec wpadł pod koła ciągnika

W sobotę 9 lipca na jednym z pól w wielkopolskim Mijanowie (gm. Trzemeszno) doszło do dramatycznego wypadku. 14-letni chłopiec, który miał pomagać w pracy polowej, wpadł pod koła ciągnika rolniczego.Służby ratunkowe dostały informację, że dziecko jest uwięzione pod traktorem. Około godziny 17 na miejsce wypadku przybyły zastępy okolicznej straży pożarnej – z Trzemżala, Trzemeszna, Mogilna i Gniezna, a także zespół ratowników medycznych z Trzemeszna.

Chłopcu pomocy udzielili najpierw strażacy i ratownicy, a następnie na miejsce dotarł zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przytomnego chłopca zabrał do poznańskiego szpitala.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latek ma obrażenia nogi i miednicy, a szczegółowe okoliczności wypadku zbada teraz Policja.

oprac. al
fot. Facebook/OSP TrzemżalPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)