Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Przyczepy wypięły się z ciągnika i uderzyły w budynek

Obrazek
Na jednej z ulic w miejscowości Lubraniec doszło do poważnego wypadku. Przyczepy wypięły się z ciągnika rolniczego i uderzyły w budynek.
Dorota Kolasińska19 listopada 2020, 10:10
W powiecie włocławskim w miejscowości Lubraniec doszło do wypadku. Ciągnik poruszał się główną drogą w kierunku Izbicy Kujawskiej, na łuku w lewo z ciągnika wypięły się przyczepy rolnicze i z impetem wjechały w ścianę budynku robiąc gigantyczną dziurę. 

Na miejsce przyjechali strażacy z jednostki OSP Lubraniec oraz PSP Włocławek. W wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pojawili się pracownicy nadzoru budowlanego. Jak ustalono w ciągniku urwał się zaczep. 29-latek, kierowca ciągnika został ukarany mandatem za niesprawność pojazdu. 

oprac. dkol na podst. wloclawek.naszemiasto.pl
fot. wloclawek.naszemiasto.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)