StoryEditor

Jak utrzymać płynność finansową dużych wahaniach na rynkach i rosnącym ryzyku gwarancji zbiorów? Zapraszamy na Sesję Organizacja i zarządzanie!

Już niebawem odbędzie się VIII Forum Rolników i Agrobiznesu, podczas którego oprócz Sesji Głównej będziemy dyskutować z rolnikami także w sesjach tematycznych. Jedną z nich będzie Organizacja i zarządzanie".
26.10.2023., 11:10h

Tematem przewodnim tej sesji będzie: Utrzymać płynność finansową przy dużych wahaniach na rynkach i rosnącym ryzyku gwarancji zbiorów.

Podczas tej sesji uczestnicy będą mogli wysłuchać następujących prelekcji:
 

  • Jak zabezpieczyć stabilność działalności w rolnictwie przy zagrożeniach ze strony klimatu i turbulencjach na rynkach? Prof. UPP dr hab. Wawrzyniec Czubak, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.
  • Utrzymanie wysokiego poziomu plonowania z wykorzystaniem innowacyjneych produktów. Dr inż. Aneta Mierzejewska, dyrektor ds. naukowo-badawczych Caldena Sp. z. o.o. Sp. k.
  • Szkody w uprawach - wyjdź z rzeczoznawcą na pole. Dawid Chwirot, ekspert Agro VH Polska.
  • Wpływ zmian klimatu na szkody. Bernard Mycielski, dyrektor ds. szkód rolnych Generali Agro.

Po prelekcjach odbędzie się także dyskusja na temat: Jak skutecznie ograniczyć ryzyko działalności w rolnictwie i zabezpieczyć finanse gospodarstwa i firmy? Oprócz wspomnianych wyżej prelegentów weźmie w niej udział także Łukasz Karmowski, rolnik, prezes Związku Gorzelni Polskich.

Moderatorami Sesji Organizacja i zarządzanie są redaktorzy top agrar Polska: dr Juliusz Urban i Grzegorz Ignaczewski.

Partnerami sesji są: VH Polska, Generali Agro i Ampol - Merol.

Serdecznie zapraszamy! Zapisz się już teraz!

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. maj 2024 11:20