Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Ciągnik rolniczy zderzył się z toyotą. Ranna została jedna osoba

Obrazek

Na drodze w Korniaktowie Południowym, w woj. podkarpackim doszło do niebezpiecznego wypadku ciągnika Fendt oraz osobówki. Jedna osoba wymagała opieki medycznej. 

Karol Pomeranek29 października 2022, 09:07
Do zdarzenia doszło na drodze w Korniaktowie Południowym (wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie łańcuckim, w gminie Białobrzegi). 

Osobowa toyota zderzyła się z ciągnikiem rolniczym. Najbardziej ucierpiał kierowca osobówki, który potrzebował pomocy medycznej. Oprócz strażaków z Łańcuta w akcji ratunkowej brali udział ochotnicy z OSP Białobrzegi.

„Nie było osób zakleszczonych w pojazdach”

– Na miejscu przed naszym przybyciem działała już policja – relacjonowali przebieg zdarzenia w mediach społecznościowych. 

– Po dotarciu na miejsce została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc, zapewnione wsparcie psychiczne poszkodowanym. Jednocześnie zabezpieczone zostało miejsce zdarzenia, zabezpieczono także biorące w zdarzeniu udział pojazdy. Po chwili dojeżdżają zastępy PSP i ZRM, które współdziałają z nami. Poszkodowany został przekazany ZRM. Nie było osób zakleszczonych w pojazdach.


fot.: OSP Białobrzegi


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)