Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Co czeka polskie rolnictwo po 2022 roku? Zapraszamy na konferencję!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji nt. przyszłości polskiego rolnictwa w kontekście kluczowych zmian w ramach WPR 2023-2027, która odbędzie się 31 marca br. w Białymstoku!

Dorota Kolasińska24 marca 2022, 16:52

O przyszłości Wspólnej Polityki Rolnej w warunkach Zielonego Ładu będą dyskutować eksperci podczas konferencji 31 marca 2022 r. w pięknej Sali Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Udział w konferencji pt. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich w przyszłej perspektywie finansowej zapowiedzieli m.in.  Janusz Wojciechowski – Komisarz UE ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Henryk Kowalczyk – wicepremier, minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krzysztof Jurgiel – europoseł, Artur Kosicki – marszałek woj. podlaskiego, Wiktor Szmulewicz – prezes KRIR oraz Kazimierz Gwiazdowski – poseł na Sejm RP.

W gronie ekspertów dyskutować będziemy o przyszłości polskiego rolnictwa w kontekście kluczowych zmian w ramach WPR na lata 2023 – 2027. Dziś realizacja założeń nowej WPR stoi także przed wyzwaniami kryzysu energetycznego i wyzwań dla bezpieczeństwa żywnościowego w Europie i na świecie. Rolnicy chcą wiedzieć co ich czeka w najbliższych latach i jak będą musieli dostosować się do nowych wymagań, które już od przyszłego roku mają wejść w życie.

Podczas konferencji rolnicy i przedstawiciele sektora rolniczego zapoznają się z tym, co Krajowy Plan Strategiczny wniesie nowego dla rolnictwa województwa podlaskiego i nie tylko. Eksperci będą także dyskutować o długoterminowej wizji dla obszarów wiejskich UE. A celem są obszary wiejskie lepiej skomunikowane, bardziej odporne i zamożne. 


Szczegółowy program wydarzenia TUTAJ

Zarejestruj się na bezpłatne wydarzenie już dziś!Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)