StoryEditor

Dach obory zerwany, rolnicy załamani!

Ostatnie wichury, które przeszły nad Polską niestety zebrały potężne żniwo. Jarosław z rodziną są załamani, bo to najważniejszy budynek w gospodarstwie.
27.01.2022., 14:01h

17 stycznia br. nad Polską przeszły burze śnieżne i bardzo silne wiatry. Do naszej redakcji, o pomoc zwrócił się Pan Jarosław, mimo, że na pewno nie było mu łatwo pisać w tej sprawie. Uważa, że nasz magazyn wielokrotnie pomógł mu, dając cenne wskazówki w prowadzeniu gospodarstwa i codziennych sprawach. Rolnik prowadzi małe rodzinne gospodarstwo.

- Dziś jestem w bardzo trudnej sytuacji, proszenie o pomoc nie jest łatwą ani prostą sprawą, 17 stycznia 2022 r. przyszedł huragan i zerwał dach na oborze, część została zdmuchnięta, część została na budynku, ale została zakwalifikowana do zdjęcia. Nie będę ukrywał, że jest to dla mnie traumatyczne przeżycie – napisał w liście Jarosław Dudkiewicz. Podkreślił, że bardzo trudno mu nawet opisać uczucie, które codziennie pojawia się, gdy widzi zdemolowaną oborę, stanowiącą najważniejszy budynek w gospodarstwie.


Rolnik poprosił o pomoc w udostępnieniu zbiórki pieniędzy na odbudowę dachu, gdyż każdy grosz w tej sytuacji się liczy. Pan Jarosław z góry dziękuje za pomoc, chociażby w samym udostępnieniu postu na Facebooku. Mimo tragedii, która go spotkała, wierzy, że mimo wszystko dobro wraca, a ludzie jeśli chcą, potrafią czynić cuda. Dla niektórych taka pomoc to błahostka, dla innych całe życie.


Link do zrzutki TUTAJ

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
09. grudzień 2023 09:40