Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Targi Rolnicze AGRO-PARK 2022: już niebawem w Lublinie!

Obrazek

Nowoczesne technologie upraw i rozwiązania wpierające polskie rolnictwo oraz oczywiście najnowsze maszyny rolnicze – kolejna edycja organizowanych w Lublinie w dniach 15-16 października 2022 roku Targów Rolniczych AGRO-PARK zapowiada się rekordowo! Wydarzeniu patronuje magazyn top agrar Polska.

Karol Pomeranek7 września 2022, 12:55
Targi Rolnicze AGRO-PARK to oczywiście wydarzenie przygotowane z myślą o rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firm usługowych, którzy dostarczają najnowszych rozwiązań technologicznych wspierających polskie rolnictwo. Każdego roku uczestniczą w nim tysiące przedstawicieli branży rolniczej. Nie inaczej będzie i tym razem.

Targi Agro-Park: padnie rekord liczby wystawców?

Jak podkreślają organizatorzy, uczestnictwo w Targach AGRO-PARK to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, czy nawiązania biznesowych relacji z producentami topowych marek wspierających rozwój upraw czy hodowli zwierząt

– Pod względem ilości wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwuletniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie, niż miało to miejsce przed pandemią – nie kryje radości Maciej Wituch, dyrektor projektu.

Co zobaczymy podczas XIV edycji Targów AGRO-PARK?

Na Targach Agro-Park pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, autonomicznych urządzeń, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola. Ale nie tylko oni. 

– Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw – wyliczają organizatorzy.

Ponadto podczas XIV edycji odbędą się wykłady Wiesława Gryna, znanego naszym Czytelnikom eksperta branży rolniczej nt. „Optymalizacji nawożenia oraz efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie”, a także czeka nas specjalistyczna konferencja o uprawie dyni. 

************
kiedy: 15 i 16 października 2022 roku
gdzie: teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie
patronat medialny: top agrar Polska
więcej informacji: agropark.pl

źródło: grupa MTP
fot. arch. grupa MTP


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)