Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Najlepsze życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2023 od Redakcji top agrar Polska!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok 2023. Pozwólcie Drodzy Czytelnicy i Internauci, że złożymy Wam z tej okazji najlepsze życzenia. A konkretnie złożą je Wam: Karol Bujoczek - redaktor naczelny top agrar Polska, dr Maria Walerowska - zastępczyni redaktora naczelnego top agrar Polska oraz Bartłomiej Czekała - redaktor naczelny portalu topagrar.pl.

Bartłomiej Czekała23 grudnia 2022, 08:06
Już za moment Boże Narodzenie - najbardziej rodzinne Święta  w roku. Z tej okazji chcemy Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze: zdrowia, pogody ducha, wspaniałej, rodzinnej atmosfery podczas świątecznych spotkań, miłości, serdeczności i dobrych ludzi wokół!


Kończy się bardzo trudny rok dla rolnictwa, dlatego chcemy też Wam życzyć, aby Nowy 2023 Rok przyniósł poprawę i odmianę na lepsze. Niech się Wam darzy w polu i w zagrodzie, a wszystko to, co wyprodukujecie niech przyniesie Wam jak największy zysk i zapewni opłacalność!


Wszystkiego, co najlepsze życzy Wam Redakcja top agrar PolskaPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)