StoryEditorMateriał promocyjny

Ranking lodówek Whirlpool. Sprawdź najlepsze modele!

Whirlpool to jeden z najpopularniejszych sprzętów AGD. Lodówki tej marki cenione są za innowacyjne rozwiązania i doskonałe wzornictwo. Zobacz, czym się kierować wybierając najlepszy model do twojej kuchni!
25.01.2024., 14:59h

Dobra lodówka - czyli jaka?

Zastanawiasz się, jaką lodówkę kupić? Przede tobą szereg niełatwych decyzji! Zacznij od określenia, czy szukasz sprzętu do zabudowy, czy może wolnostojącego. Te drugie nie są już nieestetycznymi klockami, które przytłaczają wnętrze. Nowoczesne modele zachwycają wzornictwem - możesz je odpowiednio dopasować do aranżacji pomieszczenia. Za tego typu urządzeniem przemawia większy wybór modeli wolnostojących, a także - łatwiejszy montaż. Nie można pomijać także dowolności w ustawieniu sprzętu - może mieć to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia nie należy do największych.

Gdy jesteś przekonany, że lodówka wolnostojąca to dobry wybór, pora zdecydować, czy kupić klasyczną chłodziarko-zamrażarkę, czy model side by side. Wszystko zależy od twoich potrzeb i liczby domowników. Nie decyduj się na dużą lodówkę tylko dlatego, że się zmieści - większy sprzęt to zwykle większe zużycie prądu. Szybko zobaczysz różnicę w rachunkach! Lepiej przyjrzyj się swoim zwyczajom zakupowym - jak często uzupełniasz zapasy, czy tworzysz domowe mrożonki - dopiero wtedy będziesz wiedzieć, czy side by side sprawdzi się w twojej kuchni!

Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując poszczególne modele? Przede wszystkim na:

 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • rzeczywiste wymiary;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • łatwe sterowanie;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • udogodnienia w przechowywaniu warzyw i owoców;
 • atrakcyjne wzornictwo.

Ile trzeba wydać na lodówkę Whirlpool? Sporo dobrze ocenianych modeli kupisz już za mniej niż 2500 zł! Zakładając wyższy budżet, masz więcej możliwości.

Jaka lodówka Whirlpool jest najlepsza? Polecane modele

Lodówki Whirlpool wyróżniają się technologią Szósty Zmysł. Oznacza ona, że lodówka przez cały czas monitoruje i błyskawicznie wykrywa wahania temperatury wewnątrz urządzenia. Wszystko po to, by natychmiast przywrócić temperaturę optymalną dla przechowywanych wewnątrz produktów spożywczych.

Jakie modele są warte twojej uwagi? Zobacz chętnie kupowane propozycje!

 • WHIRLPOOL WFNF81EOX1 - elegancki sprzęt za ok. 2500 zł. Pojemność chłodziarki to 223 l, zamrażarki - 97 l. Klasa energetyczna w tym przypadku to F, a generowany hałas 42 db. Oprócz Szóstego Zmysłu znajdziesz tu technologię No Frost oraz powłokę Antifingerprint, która ułatwia utrzymanie czystości. Warzywa i owoce pozostaną dłużej świeże w szufladzie Fresh Box. Spodoba ci się funkcja szybkiego chłodzenia!
 • WHIRLPOOL W7X 93A W - klasycznie prezentujący się model za ok. 2900 zł. Chłodziarka ma 263 l, zamrażarka - 104 l. Klasa energetyczna to D, a generowany podczas pracy hałas - 34 db. Jest tutaj No Frost oraz technologia Szósty Zmysł. Z kolei Półki dostosowane do twoich potrzeb ułatwią ci przechowywanie wewnątrz urządzenia nawet dużych naczyń (Flexi Shelf+). Znajdziesz tu szufladę na warzywa i owoce z regulacją wilgotności oraz FreshBox 0° do przechowywania mięsa i nabiału. Docenisz funkcję szybkiego mrożenia i chłodzenia!
 • WHIRLPOOL W7X 93T OX H - urządzenie w podobnej cenie, które sprawdzi się w eleganckiej kuchni. Pojemność chłodziarki wynosi 263 l, zamrażarki - 104 l. Klasa energetyczna w tym przypadku to D, a generowany hałas - 34 db. Nie zabrakło tutaj technologii No Frost oraz Szósty Zmysł. Znajdziesz tu szufladę na warzywa i owoce FreshBox+ oraz FreshBox 0° do przechowywania mięsa, nabiału, ryb. Użytkownicy cenią też szybkie chłodzenie i mrożenie.

Chcesz porównać omówione sprzęty z innymi, które zbierają pozytywne recenzje użytkowników? Sprawdź wszystkie lodówki wolnostojące Whirlpool w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
16. kwiecień 2024 08:53