Wozy paszowe Intermix

Wozy paszowe Intermix

Codzienne obowiązki przy obsłudze stada zwierząt można sobie usprawnić kupując wóz paszowy. Ostatnio na rynku pojawiły się maszyny do sporządzania pasz marki Intermix.

r e k l a m a

Dostawcą wozów paszowych na polski rynek jest firma Master Agro. Wozy paszowe Intermix oferowane są w wersji z poziomym i pionowym systemem mieszania komponentów.

W gamie maszyn z pionowym ślimakiem znajdziemy maszyny o pojemności zbiornika od 6 do 20 m3. W zależności od modelu za pocięcie i wymieszanie wszystkich składników karmy odpowiada jeden lub dwa ślimaki wyposażone w wymienne noże tnące. W celu zintensyfikowania efektu mieszania i rozdrabniania wozy paszowe mają przeciw ostrza, które w zależności od potrzeb mogą być regulowane ręcznie lub hydraulicznie. Dodawanie komponentów ułatwia elektroniczna waga z menu w języku polskim. Gotowa pasza może być zadawana m.in. przez przenośnik taśmowy.

W palecie sprzętu z poziomym systemem mieszania również znajdziemy maszyny o pojemności od 6 do 20 m3. Wewnątrz zbiornika komponenty mieszają dwa poziome ślimaku ze spiralnie rozmieszczonymi ostrzami. Pasza wyładowywana jest przez taśmę napędzaną hydraulicznie. Co warte podkreślenie wszystkie wozy poziome Intermix mają własny układ hydrauliczny od obsługi podzespołów maszyny.

Na wozy paszowe Intermix udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Dodatkowo firma Master Agro oferuje wozy paszowe marki Zitech o kubaturze od 1 do 8 m3.  pt

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii