StoryEditorMateriał promocyjny

Planujesz budowę domu, przebudowę swojego gospodarstwa? Wybierz okna, bramy i drzwi od polskiego producenta, marki KRISPOL

Budowa domu to nieustannie podejmowane decyzje. Od wyboru działki, projektu, wykonawcy, po wybór konkretnych materiałów, na elementach wykończeniowych kończąc. To finalnie również sporo stresu i nerwów. Niektóre procesy można uprościć, jednym z takich rozwiązań jest wybór kompletu stolarki okienno-drzwiowej od jednego producenta. To również wygodne rozwiązanie dla tych, którzy planują rozbudowę swojego gospodarstwa i rozglądają się za sprawdzonymi rozwiązaniami od polskich dostawców.
27.04.2021., 09:04h

Ułatwiony proces wyboru kompletu stolarki w salonach KRISHOME


W sieci salonów KRISHOME inwestor może nabyć produkty od polskiego producenta marki KRISPOL. Zakup stolarki został sprowadzony do kilku prostych kroków. Rozpoczynając od wizyty w salonie, który jest zaopatrzony w pełną ekspozycję produktów z linii dla domu, klient może przetestować, dotknąć, zwizualizować – jak okna, brama, drzwi czy osłony będą prezentowały się na jego wymarzonej inwestycji.

Kolejnym krokiem jest analiza potrzeb inwestycji i oczekiwań inwestora,  certyfikowany doradca w salonie KRISHOME przygotuje spersonalizowaną ofertę. Ten etap można też całkowicie przeprowadzić zdalnie, umawiając wideorozmowę z doradcą za pomocą aplikacji Messenger lub WhatsApp. Po dokonaniu ostatecznej decyzji niezbędne będzie wykonanie pomiarów na budowie. Następnie, już po złożeniu zamówienia, klient może dostosować termin dostawy do etapu prac na budowie i skorzystać z profesjonalnego montażu, który jest wykonywany przez certyfikowanych, rekomendowanych przez producenta fachowców.

Spójność kolorystyczna


Każdy z nas na pewno nie raz spotkał się z sytuacją, że zdecydowanie się na jeden kolor z pełnej palety barw stanowiło nie lada wyzwanie – czy to przy wybieraniu koloru ścian, frontów mebli czy nawet kanapy do wnętrza. Wybierając okna, drzwi czy bramę mamy świadomość, że jest to decyzja na długie lata - szeroka paleta dekorów, a także kolorów z palety RAL to dla inwestora nieomal nieograniczone możliwości wiernego odwzorowania idei, która najczęściej pojawia się w głowie, a finalnie wymarzony dom, bez kompromisów. W przypadku stolarki otworowej inwestor  może się zdecydować na tzw. „bikolor”, czyli dwa zupełnie różne kolory – od zewnątrz i wewnątrz, dopasowując produkty zarówno do elewacji, jak i panującego wewnątrz stylu.


Również dla gospodarstwa


Innowacyjne, bezpieczne i funkcjonalne bramy to elementy, które będą pracowały razem z naszym gospodarstwem, niemal każdego dnia. Dlatego tak ważne, by stworzyć komfortowe warunki i wybrać pewnego producenta. Marka KRISPOL posiada w swojej ofercie przemysłowe bramy segmentowe – które w połączeniu z dedykowaną automatyką stworzą duet do zadań specjalnych. Pełna personalizacja produktu pozwala np. na zastosowanie sekcji przeszklonych, które będą miały za zadanie doświetlać przestrzenie, jeśli profil gospodarstwa tego wymaga. Dodatkowo do bramy można dopasować drzwi boczne i drzwi serwisowe umożliwiające wejście do obiektu bez konieczności otwierania bramy.
 

 Montaż tak samo ważny, jak wysokiej jakości produkt


 

Wybierając dobrej jakości stolarkę, spełniającą standard energooszczędny, renomowanej marki z wydłużonym okresem gwarancji, pamiętajmy, że to niejedyny gwarant zadowolenia z produktu finalnie. Równie ważny będzie poprawnie wykonany, szczelny (czy też „ciepły”) montaż okien, bramy czy drzwi wejściowych. Decydując się na zakup stolarki w sieci KRISHOME, inwestor może sprawdzić w wyszukiwarce na stronie internetowej, w których punktach fachowcy posiadają certyfikaty ukończonych szkoleń. 

Więcej informacji o szczelnym montażu stolarki, można również znaleźć na Youtubie producenta: Materiał przygotowała firma www.krispol.pl

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. maj 2024 23:45