Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Sprawdź nowy adres ARiMR!

Obrazek

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zmienia adres strony internetowej. Sprawdź, gdzie od września szukać portalu.

Aneta Lewandowska25 sierpnia 2021, 10:56

Od 1 września 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zmienia swój adres internetowy. Do tej pory portal można znaleźć pod adresem arimr.gov.pl.

Platforma GOV

Teraz witryna ARiMR dołączy do rządowej platformy www.gov.pl, na której znajdziemy inne podmioty publiczne i adresy internetowe poszczególnych ministerstw.

W takim wypadku już za tydzień portal ARiMR znajdziemy pod adresem www.gov.pl/arimr, stara  strona nie będzie aktywna.

Nowy portal ma spełniać kryteria strony przyjaznej użytkownikom ze szczególnymi potrzebami (np. słabo widzące).
Agencja prosi o kierowanie ewentualnych uwag na temat nowej witryny na adres mailowy nowastrona@arimr.gov.pl.

al, ARiMR
fot. ARiMRPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)