StoryEditor

Trendy i najnowsze technologie rolnicze podczas targów Agro-Park 2024

Już w lutym odbędzie się 16. Już edycja Targów Rolniczych Agro-Park w Targach Lublin. Targi te to połączenie najnowszych technologii, spotkań branżowych, a także przedstawienie innowacji w rolnictwie. Wszystko po to, aby Twoje gospodarstwo działało na najwyższym poziomie!
01.02.2024., 10:43h

Kiedy odbędą się Targi Rolnicze Agro-Park 2024?

Targi Rolnicze Agro-Park, odbędą się w dniach od 10 do 11 lutego 2024 roku na terenie Targów Lublin. Jest to już 16. edycja wydarzenia, które od lat znajduje się w czołówce wydarzeń rolniczych.

Podczas Agro-Park szykują się same rekordy. Ogromna ilość wystawców, powierzchni, innowacji, a także szeroki wachlarz maszyn.

image

Targi Rolnicze Agro-Park 2024

FOTO: Agro-Park

- Poszerza się również grono wystawców, którzy w tym roku po raz pierwszy przedstawią szeroką gamę narzędzi oraz części, które znajdą zastosowanie nie tylko w gospodarstwie rolnym. Ponad 15 000 m2 powierzchni po brzegi wypełnione sprzętem i rozwiązaniami dla rolnictwa to znak rozpoznawczy Targów organizowanych w centrum Lublina – czytamy w informacji.

image

Targi Rolnicze Agro-Park 2024

FOTO: Agro-Park

Targi Agro-Park skupiają branżowych liderów, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania, mające wpłynąć na wzrost efektywności produkcji rolnej. Takie wydarzenie to również miejsce, gdzie skupia się energia pasjonatów, próbujących wspólnie kształtować przyszłość rolnictwa.

image

Targi Rolnicze Agro-Park 2024

FOTO: Agro-Park

Atrakcyjne nagrody podczas Agro-Park

Osoby, które odwiedzą targi, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych. W konkursie organizowanym przez Targi Lublin do wygrania jest nawet 10 tys. zł!

image

Targi Rolnicze Agro-Park 2024

FOTO: Agro-Park

Targi Rolnicze AGRO-PARK odbędą się w dniach 10-11 lutego 2024 roku, w godzinach 9:00-17:00, w halach wystawienniczych Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11.

Więcej na: agropark.pl

Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
12. kwiecień 2024 16:29