Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Ursus 1204 de luxe: Znamy wyniki! Mamy laureata!

Obrazek

Kto zwyciężył i już niedługo będzie mógł cieszyć się naszym konkursowym Ursusem? Wyłoniliśmy laureata!

Karol Bujoczek26 lipca 2021, 19:00
Tym remontem żyła cała Polska, a na pewno tysiące rolników ze wszystkich zakątków naszego kraju, którzy śledzili i kibicowali nam w trakcie kolejnych etapów remontu. Dowodzi tego liczba odsłon filmów, relacjonujących nasze prace remontowe i rewitalizację Ursusa 1204 de luxe oraz wzrost subskrypcji na naszym kanale na YouTube.

Na końcowym etapie w ostatnich tygodniach wszyscy już tylko czekali na wyniki parametrów konkursowych. Wreszcie po zawirowaniach, z pomiarem mocy mamy pełne wyniki, dające nam odpowiedź na pytania konkursowe.

Jaka moc maksymalna? – Wynik pomiaru na hamowni zmierzony na WOM to 157,7 KM.

Jaka masa? – Wynik stwierdzony na homologowanej wadze to 5754,00 kg.

Spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu, które napłynęły w regulaminowym terminie, czyli do 31 maja 2021 roku oraz weryfikacji z zasadami określonymi w regulaminie, wyłoniliśmy zwycięzcę.

Najbliżej powyższych parametrów spośród ponad 10 tys. zgłoszeń konkursowych, mający aktywną prenumeratę, był Bogusław Poleszak z Urszulina w gminie Bychawa (woj. lubelskie), który typował:
  • moc maksymalna – 158,0 KM,
  • masa – 5780,00 kg,

Hasło konkursowe, odpowiadające na pytanie: Dlaczego lubię top agrar Polska? – „Opisujecie interesujące mnie artykuły, dzięki wam pogłębiam swoją wiedzę na temat nowoczesnego rolnictwa”.

Bogusław Poleszak prowadzi 55-ha gospodarstwo w gminie Bychawa, ukierunkowane na produkcję mleka od 22 krów. Uprawia zboża, buraki i kukurydzę. Relację z przekazania Ursusa zamieścimy w następnym wydaniu naszego miesięcznika oraz na portalu topagrar.pl.

Szczęśliwemu Zwycięzcy gratulujemy!

Ponadto dodatkowe nagrody, w postaci zestawów gadżetów top agrar Polska, otrzymują: Tomasz
z Janowa Podlaskiego, Justyna z Wąbrzeźna, Krzysztof ze Strzyżewic, Andrzej z Niwisk, Rafał z Grabowca, Szymon z Kępna, Bartosz z Hub, Paweł z Gib, Piotr z Osowa i Dawid z Zagrodna.

Gratulujemy!


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Bujoczek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)