StoryEditor

Konkurs Euro 2020 - wytypuj wynik finału i wygraj piłkę!

Zbliża się finał piłkarskiego turnieju Euro 2020. Po dwóch emocjonujących meczach półfinałowych już wiemy, że spotkają się w nich drużyny Włoch i Anglii. A my - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - mamy dla Was ostatni konkurs piłkarski, w którym możecie wygrać oficjalną piłkę Euro 2020!
08.07.2021., 16:07h
Po dwóch niezwykle emocjonujących meczach półfinałowych, w których Włosi pokonali Hiszpanię w rzutach karnych, a Anglicy wygrali z Duńczykami w doliczonym czasie gry, przed nami prawdziwa piłkarska uczta. Zarówno drużyna Włoch jak i Anglii przebojem weszły do finału, a dotychczasowe turniejowe mecze pokazały, że piłkarze są w świetnej formie. To oznacza zacięty bój o tytuł piłkarskiego Mistrza Europy i z pewnością emocji dla wszystkich fanów futbolu w niedzielny wieczór nie zabraknie.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami na ten wyjątkowy finał mamy dla Was ostatni piłkarski konkurs podczas turnieju Euro 2020. Do wygrania jest oficjalna turniejowa piłka. Aby ją wygrać trzeba wypełnić poniższy formularz poprawnie typując wynik finałowego meczu Włochy - Anglia. Osoba, która jako pierwsza poda właściwy wynik wygra tę wyjątkową futbolówkę.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 11. lipca do godz. 20:59.

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu.


AKTUALIZACJA:

Konkurs zakończony 11. lipca o 20:59.

Laureatem i zdobywcą piłki Euro 2020 jest p. Paweł z Chorzowa. Gratulujemy!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 13:20