StoryEditor

Ursus 1204 de luxe: Znamy wyniki! Mamy laureata!

Kto zwyciężył i już niedługo będzie mógł cieszyć się naszym konkursowym Ursusem? Wyłoniliśmy laureata!
26.07.2021., 17:07h
Tym remontem żyła cała Polska, a na pewno tysiące rolników ze wszystkich zakątków naszego kraju, którzy śledzili i kibicowali nam w trakcie kolejnych etapów remontu. Dowodzi tego liczba odsłon filmów, relacjonujących nasze prace remontowe i rewitalizację Ursusa 1204 de luxe oraz wzrost subskrypcji na naszym kanale na YouTube.

Na końcowym etapie w ostatnich tygodniach wszyscy już tylko czekali na wyniki parametrów konkursowych. Wreszcie po zawirowaniach, z pomiarem mocy mamy pełne wyniki, dające nam odpowiedź na pytania konkursowe.

Jaka moc maksymalna? – Wynik pomiaru na hamowni zmierzony na WOM to 157,7 KM.

Jaka masa? – Wynik stwierdzony na homologowanej wadze to 5754,00 kg.

Spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu, które napłynęły w regulaminowym terminie, czyli do 31 maja 2021 roku oraz weryfikacji z zasadami określonymi w regulaminie, wyłoniliśmy zwycięzcę.

Najbliżej powyższych parametrów spośród ponad 10 tys. zgłoszeń konkursowych, mający aktywną prenumeratę, był Bogusław Poleszak z Urszulina w gminie Bychawa (woj. lubelskie), który typował:
  • moc maksymalna – 158,0 KM,
  • masa – 5780,00 kg,

Hasło konkursowe, odpowiadające na pytanie: Dlaczego lubię top agrar Polska? – „Opisujecie interesujące mnie artykuły, dzięki wam pogłębiam swoją wiedzę na temat nowoczesnego rolnictwa”.

Bogusław Poleszak prowadzi 55-ha gospodarstwo w gminie Bychawa, ukierunkowane na produkcję mleka od 22 krów. Uprawia zboża, buraki i kukurydzę. Relację z przekazania Ursusa zamieścimy w następnym wydaniu naszego miesięcznika oraz na portalu topagrar.pl.

Szczęśliwemu Zwycięzcy gratulujemy!

Ponadto dodatkowe nagrody, w postaci zestawów gadżetów top agrar Polska, otrzymują: Tomasz
z Janowa Podlaskiego, Justyna z Wąbrzeźna, Krzysztof ze Strzyżewic, Andrzej z Niwisk, Rafał z Grabowca, Szymon z Kępna, Bartosz z Hub, Paweł z Gib, Piotr z Osowa i Dawid z Zagrodna.

Gratulujemy!
Karol Bujoczek
Autor Artykułu:Karol Bujoczek Redaktor naczelny top agrar Polska
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 10:21