StoryEditor

Atrakcje na targach Opolagra

W trzynastej edycji targów Opolagra organizowanych na lotnisku w Kamieniu Śląskim pod Opolem weźmie udział ponad 470 firm.
06.05.2016., 22:05h

Liczne grono wystawców tworzą zarówno firmy krajowe jak i z zagranicy. Na 45 ha powierzchni wystawienniczej będzie można oglądać najnowsze modele maszyn, jak także sprzęt na mniejsze areały. Obok licznych pokazów, fani produkcji mleka będą mogli podziwiać najładniejsze krowy i cieliczki podczas regionalnej wystawy zwierząt hodowlanych. 

W trakcie Opolagry specjalnie dla naszych Czytelników przeprowadzimy pokazy pt. "Wielki duch w małym sprzęcie", czyli prezentacja możliwości małych ładowarek przegubowych różnych producentów. Po pokazach będzie możliwość spróbowania swoich sił na torze sprawnościowym w ramach konkursu z nagrodami.

Z kolei w zabawie „Moje gospodarstwo z lotu ptaka” nagrodą główną będzie wykonanie atrakcyjnego zdjęcia gospodarstwa z lotu ptaka. Szczegóły wkrótce.

Wystawa czynna będzie dla zwiedzających od 10 do 12 czerwca od godziny 9 do 18. Wstęp na targi jest bezpłatny, natomiast opłata parkingowa w piątek i sobotę wynosi 5 zł, a w niedzielę 10 zł.  beb

 

Fot. Konieczka

 

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. maj 2024 23:49