Traktor Zoomlion – ta cena Cię zaskoczy

Traktor Zoomlion – ta cena Cię zaskoczy

Kto powiedział, że nowy ciągnik musi być drogi? Przykładem traktora za rozsądne pieniądze jest Zoomlion, model RK 504.

r e k l a m a

Już od 56 tys. zł netto można nabyć nowy ciągnik marki Zoomlion, model RK 504. Traktor wyposażony jest w 4-cylindrowy wolnossący silnik spełniający normy emisji spalin Stage III a. Maksymalna moc generowana przez jednostkę napędową wynosi 50 KM i jest osiągana przy 2400 obr./min. Moment obrotowy równy 186 Nm osiągany jest przy 1700 obr./min. 

Czy ten traktor może zastąpić sześćdziesiątkę?

Układ przeniesienia napędu stanowi mechaniczna przekładnia wyposażona w 4 biegi główne i 3-stopniowy reduktor. Zmiany kierunku jazdy dokonuje się za pomocą mechanicznego rewersu, dzięki czemu traktorzysta ma do dyspozycji po 12 przełożeń w obu kierunkach. Zoomlion RK 504 oferuje WOM o dwóch prędkościach – 540 i 100 obr./min. Podnośnik drugiej kategorii sterowany jest mechanicznie i dysponuje udźwigiem 1,5 tony, co na tak niewielki ciągnik jest dobrym wynikiem. Hydraulika ciągnika zasilana jest pompą zębatą o wydatku 28 l/min. Maksymalne ciśnienie panujące w układzie wynosi 170 bar. Olej kierowany jest do dwóch par hydrauliki zewnętrznej. 

 

W standardzie znajdziemy także układ pneumatyczny do sterowania hamulcami przyczep z rozłączanym kompresorem. Traktor wyposażony jest w ogrzewaną i przestronną kabinę. W opcji oferowana jest klimatyzacja. Zbiornik paliwa mieści 58 litrów, a masa sprzętu gotowego do pracy wynosi ok. 2,5 tony. Na ciągnik udzielana jest roczna gwarancja z limitem 1000 mth.

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii