StoryEditor

Zapraszamy na Spotkanie Cebulowe WiOM!

14 stycznia odbędzie się Spotkanie Cebulowe, na które już dziś serdecznie zapraszamy! Redakcja miesięcznika "Warzywa i Owoce Miękkie" organizuje je w wersji online, ale ciekawych i inspirujących tematów nie zabraknie.
22.12.2020., 13:12h
Ostatnie spotkanie z rolnikami w tym trudnym 2020 roku Redakcja WiOM zorganizowała 10 września 2020 r. I to na żywo! W HR Kalinowa odbyło się wtedy 48 seminarium.

A już w styczniu WiOM zamierza przekroczyć seminaryjną pięćdziesiątkę. Szkoda, że nie będzie tortu w realu, bowiem styczniowe spotkania mogą się odbyć tylko w konwencji online.

Już 14 stycznia o godz. 10.00 wraz z przetwórnią GreenYard zapraszamy Państwa na Spotkanie Cebulowe WiOM.  O tym, co wydarzy się do połowy stycznia na cebulowym rynku opowie menedżer działu Agro GreenYard, Wojciech Krause. Magdalena Sobocińska, ekspert ds. skuteczności środków ochrony roślin przedstawi możliwości ochrony cebuli przed najgroźniejszymi patogenami cebuli zarejestrowane na rok 2021.

Z kolei reprezentanci firm Hazera i Seminis zarekomendują odmiany cebuli na nowy sezon. Nowe i sprawdzone rozwiązania w zakresie nawożenia, ochrony i nawadniania cebuli zaproponują przedstawiciele firm Agrosimex, Agromix, Bioagris oraz Ha-Dwa-O.

Zapraszamy też do aktywnego uczestnictwa poprzez zadawanie pytań prelegentom.

Wszyscy uczestnicy i zarejestrowani goście będą mogli wrócić do tej wiedzy dzięki nagraniu seminarium. Będzie ono dostępne dla Państwa w każdej chwili.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ.

Katarzyna Wójcik
Autor Artykułu:Katarzyna Wójcik
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 07:03