Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelny wypadek: 10-latek przygnieciony zbiornikiem z wodą

Obrazek

Prace polowe są niebywałą atrakcją dla dzieci. Niestety, bardzo łatwo o nieszczęśliwy wypadek…

Dominika Mulak14 sierpnia 2019, 16:28
Wczoraj w miejscowości Pieńsk (woj. dolnośląskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ok. godziny 20 do komendy w Zgorzelcu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem ciągnika rolniczego marki Ursus z przyczepą, która przygniotła dziecko. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Prokuratury, 37-latek kierując ciągnikiem z przyczepą, na której znajdował się zbiornik z wodą, na którym siedział jego 10-letni syn chcąc skręcić zjechał na teren zielony.

Niestety podczas tego manewru przyczepa wywróciła się, a zbiornik przygniótł chłopca. Funkcjonariusze Straży Pożarnej przy użyciu siłowników hydraulicznych wyciągnęli dziecko. Niestety pomimo starań i podjętej akcji reanimacyjnej chłopiec zmarł na miejscu.

Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

http://www.zgorzelec.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)