StoryEditor

Ostatni moment na zapisy na Ogólnopolska Giełdę Strączkowych - tylko południe Polski

Z przykrością informujemy, że przed chwilą zamknęliśmy zapisy na jedną z lokalizacji Ogólnopolskiej Giełdy Strączkowych (Wąbrzeźno). Pozostaje jeszcze niewiele miejsc na spotkanie z tego cyklu w Skarbimierzu w woj. opolskim.
18.10.2019., 15:10h
Impreza dla producentów roślin bobowatych w Wąbrzeźnie oczywiście odbędzie się we wtorek, 22 października, jednak ze względu na duże zainteresowanie oraz pojemność sali konferencyjnej nie przyjmujemy już nowych zapisów. Osoby, które mogą dojechać także do Skarbimierza w woj. opolskim mają jeszcze szansę na zapisanie się. Zapewniamy że warto!

W tym roku oprócz wymiany informacji handlowych, możliwości nawiązania współpracy na uczestników czekają jeszcze wykłady specjalistów z Polski i z Austrii na temat uprawy bobowatych grubonasiennych i ich wykorzystania w paszach. Ponadto każdy uczestnik otrzyma najnowszą książkę przygotowana przez redakcję "top agrar Polska" pt. "100 potań o strączkowe".

Lista miejsc na konferencję w Skarbimierzu jest ograniczona! Uczestnictwo zapewnia jedynie zapisanie na naszej stronie internetowej: https://tap.pwrwydawnictwo.pl/straczkowe

Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 08:28