Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

W Sejmie o koniecznych działaniach w sektorze trzody

12.11.2018

Drukuj

W Sejmie o koniecznych działaniach w sektorze trzody

Artykuł dostępny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jeszcze tydzień temu planowało organizację konferencji na temat rozwoju sektora trzody chlewnej w Polsce. Jednak sytuacja w kraju aż wrze. Rolnicy – producenci żywca wieprzowego – nie zostawiają suchej nitki na włodarzach.

r e k l a m a– Konieczne jest wprowadzenie regulacji i pomocy w sektorze trzodowym. Inaczej za kilka miesięcy nie będzie już polskich świń – słyszymy od naszych czytelników. – Pomór jak szalał, tak szaleje nadal. Nie zrobiono nic, aby ochronić zagłębia trzodowe: Wielkopolskę, Kujawy i woj. łódzkie.

W tej sytuacji zostało zwołane nadzwyczajne posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Odbędzie się ono 15 listopada (środa) o godz. 11.00 w Sali Kolumnowej Sejmu. Nasza redakcja będzie tam obecna i będzie na bieżąco przekazywać informacje z ul. Wiejskiej w Warszawie.  

Polecany artykuł

Jurgiel: Decyzja rządu ws. budowy płotu będzie pozytywna
Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii