Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Agrihandler – nowy diler maszyn rolniczych

Obrazek

Amazone, Schuitemaker, Veenhuis, Vervaet i oczywiście JCB to trzon oferty maszyn rolniczych nowopowstałej firmy Agrihandel, siostrzanej spółki firmy Interhandler, wyłącznego dystrybutora JCB w Polsce.

Jan Beba11 maja 2020, 14:54

Z początkiem maja krajowy rynek maszyn rolniczych wzbogacił się o spółkę Agrihandler - spółkę siostrę wyłącznego dystrybutora JCB w Polsce firmy Interhandler. Jak czytamy w komunikacie, Agrihandler nie jest nowym podmiotem na rynku rolniczym. 30 lat temu, w 1989 roku, zawiązała się spółka Agrohandler, z której, po zmianie nazwy, powstał Interhandler. Agrohandler w przeszłości był m.in. importerem marek Case IH, Kverneland, czy JCB.

Obecnie, kontynuując dziedzictwo, nowa spółka Agrihandler będzie zajmować się sprzedażą i serwisem, jako autoryzowany dealer i importer, uznanych na rynku rolniczym marek. Oprócz wiodącej w tej firmie gamy ładowarek JCB nabyć będzie można sprzęt marki:

  • Amazone (rozsiewacze nawozów mineralnych; opryskiwacze zawieszane, zaczepiane i samojezdne; sprzet do uprawy gleby oraz siewniki i agregaty uprawowo-siewne)
  • Schuitemaker (wozy paszowe, przyczepy silosowe, przyczepy samozaładowcze)
  • Veenhuis (sprzęt do aplikacji gnojowicy, obornika i nawozu płynnego)
  • Vervaet (samojezdne wozy do gnojowicy, kombajny do buraków cukrowych i warzyw korzeniowych).

Spółka Agrihandler będzie prowadzić sprzedaż bezpośrednią marek JCB i Amazone (jako dealer) wyłącznie w trzech regionach: w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim i dolnośląskim. W pozostałej części Polski obsługa rynku w zakresie sprzedaży i usług serwisowych marki JCB, realizowana jest niezmiennie za pośrednictwem dotychczasowej sieci dilerskiej Interhandler.

Sieć sprzedaży spółki Agrihandler
agrihandler



Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)