StoryEditor

Duńscy farmerzy nadali swoim dzieciom imiona pochodzące od marek ciągników rolniczych

Większość ludzi prędzej czy później staje przed dylematem wyboru imienia dla swojego potomstwa. Tak również było w przypadku Christoffera i Camilli Ellesøe z Danii. Małżeństwo przyjęło dość nietypowe podejście do nadawania imion swoim synom. Chłopcy nazywają się tak jak… marki znanych ciągników!
12.08.2020., 11:08h
Przed narodzinami pierwszego syna, Christoffer i Camilla Ellesøe z Danii mieli problem z wyborem imienia. Ponieważ ich imiona zaczynają się na literę C, imię dziecka również powinno zaczynać się na literę C.

W końcu Christoffer Elesoes wpadł na pomysł, aby nazwać chłopca od marki swojego ciągnika. Od tego czasu najstarszy syn ma na imię Case. Z drugim i trzecim synem, wybór imion był już prostszy. Chłopcy nazywają się Claas i Cormick.

Problem pojawił się dopiero, gdy rodzina spodziewała się czwartego potomka. Po długich poszukiwaniach, rodzice znaleźli właściwą nazwę. Chłopiec ma na imię Clayson, tak jak belgijski producent kombajnów.

Poza nazwami maszyn rolniczych, czterech chłopców ma również dość konwencjonalne drugie imiona, takie jak Christian czy Constantin.


Na zdjęciu Case, Claas, Cormick i Clayson oraz ich mama Camilla.


Źródło: Top Agrar
Fot.: www.topagrar.com
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 20:44