Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Kuhn i John Deere rozwiązują umowę dilerską

Obrazek

Wczoraj, tj. 7 kwietnia została rozwiązana za porozumieniem stron umowa dilerska pomiędzy Kuhn Maszyny Rolnicze i John Deere Polska. Rozwiązanie umowy to efekt restrukturyzacji sieci John Deere będącej elementem strategii Diler Jutra 3.0.

Dawid Konieczka8 kwietnia 2021, 15:17
Jak informują w komunikatach prasowych, zarówno Kuhn Maszyny Rolnicze i John Deee Polska dotychczasowy diler utrzymuje status Autoryzowanego dilera John Deere do 31 października 2021 r. W tym czasie Kuhn realizuje na dotychczasowych zasadach sprzedaż maszyn z terminem dostarczenia do 31 października, obsługę serwisową i sprzedaż części.

Firma Kuhn Maszyny Rolnicze z siedzibą w Jelonku pod Poznaniem była autoryzowanym dilerem John Deere od 1997 roku.  W oficjalnej informacji prasowej Kuhn czytamy, że od 1 listopada br. firma prowadzić będzie sprzedaż i obsługę serwisową maszyn Kuhn i Rauch na terenie Wielkopolski. Firma Kuhn Maszyny Rolnicze jest oddziałem handlowym francuskiego koncernu Kuhn SAS. Od 1998 roku z sukcesem dostarcza w Polsce maszyny Kuhn i Rauch do sieci autoryzowanych dealerów o ugruntowanej pozycji na rynku.

John Deere informuje, że wyniku zachodzących zmian od 1 listopada 2021 r. na terenie powiatów chodzieski, czarnkowsko – trzcianecki, gnieźnieński, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski, wałecki autoryzowanym dealerem zostanie firma Agro-Sieć Maszyny. Z kolei na terenie powiatów nowotomyski, poznański, wrzesiński, słupecki, grodziski, m. Poznań, średzki, wolsztyński autoryzowanym dealerem zostaje firma Agro-Efekt, a punkty sprzedażowo-serwisowe zostaną uruchomione wraz z tą datą.

John Deere informuje również, że od 1 sierpnia br. dilerzy Agro-Sieć Maszyny i Agro-Efekt będą aktywnie wspierać sprzedaż maszyn John Deere na nowym terenie, co ma zapewnić ciągłość dostaw maszyn od 1 listopada br.

Źródło: Kuhn Maszyny Rolnicze, John Deere Polska
Fot: Kuhn


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)