Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Kuhn i John Deere rozwiązują umowę dilerską

Obrazek

Wczoraj, tj. 7 kwietnia została rozwiązana za porozumieniem stron umowa dilerska pomiędzy Kuhn Maszyny Rolnicze i John Deere Polska. Rozwiązanie umowy to efekt restrukturyzacji sieci John Deere będącej elementem strategii Diler Jutra 3.0.

Dawid Konieczka8 kwietnia 2021, 13:17
Jak informują w komunikatach prasowych, zarówno Kuhn Maszyny Rolnicze i John Deee Polska dotychczasowy diler utrzymuje status Autoryzowanego dilera John Deere do 31 października 2021 r. W tym czasie Kuhn realizuje na dotychczasowych zasadach sprzedaż maszyn z terminem dostarczenia do 31 października, obsługę serwisową i sprzedaż części.

Firma Kuhn Maszyny Rolnicze z siedzibą w Jelonku pod Poznaniem była autoryzowanym dilerem John Deere od 1997 roku.  W oficjalnej informacji prasowej Kuhn czytamy, że od 1 listopada br. firma prowadzić będzie sprzedaż i obsługę serwisową maszyn Kuhn i Rauch na terenie Wielkopolski. Firma Kuhn Maszyny Rolnicze jest oddziałem handlowym francuskiego koncernu Kuhn SAS. Od 1998 roku z sukcesem dostarcza w Polsce maszyny Kuhn i Rauch do sieci autoryzowanych dealerów o ugruntowanej pozycji na rynku.

John Deere informuje, że wyniku zachodzących zmian od 1 listopada 2021 r. na terenie powiatów chodzieski, czarnkowsko – trzcianecki, gnieźnieński, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski, wałecki autoryzowanym dealerem zostanie firma Agro-Sieć Maszyny. Z kolei na terenie powiatów nowotomyski, poznański, wrzesiński, słupecki, grodziski, m. Poznań, średzki, wolsztyński autoryzowanym dealerem zostaje firma Agro-Efekt, a punkty sprzedażowo-serwisowe zostaną uruchomione wraz z tą datą.

John Deere informuje również, że od 1 sierpnia br. dilerzy Agro-Sieć Maszyny i Agro-Efekt będą aktywnie wspierać sprzedaż maszyn John Deere na nowym terenie, co ma zapewnić ciągłość dostaw maszyn od 1 listopada br.

Źródło: Kuhn Maszyny Rolnicze, John Deere Polska
Fot: Kuhn

Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy