StoryEditor

Rozbudowa firmy Trioliet

Dzięki nowej hali produkcyjnej firma Trioliet będzie mogła zwiększyć produkcję wozów paszowych dla odbiorców z mniejszymi i większymi stadami bydła.
01.10.2014., 11:10h

Ruszyła rozbudowa zakładu produkującego wozy paszowe marki Trioliet. Dzięki nowej hali (7400 m2) całkowita powierzchnia firmy obejmie wkrótce 51 000 m2. W najbliższych miesiącach ma powstać centrum logistyczne i hala montażowa. Na uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego założyciel firmy Cees Liet mógł się pochwalić tym, że wozy Trioliet z Oldenzaal są eksportowane do ponad 40 krajów w różnych regionach świata.

Rodzinna firma kierowana jest obecnie przez Roberta Liet, syna współzałożyciela Cees Liet. Założył on firmę w 1950 roku wraz z dwoma braćmi. Z połączenia słów (trio Liet) powstała nazwa tej marki. Początkowo produkowano jedynie dmuchawy do słomy i sieczkarnie z własnym napędem. Z czasem rozszerzano ofertę firmy, aż pojawiły się wozy paszowe do sporządzania TMR. Bracia dobrze wykorzystali zainteresowanie rolników sprzętem, który pozwala zwiększyć wydajność produkcji mlecznej i sukcesywnie wprowadzali do oferty mniejsze modele maszyn. Dla dużych gospodarstw kierowane są wydajne wozy o dużej pojemności. Jak pokazuje rozwój zakładu, w ciągu sześćdziesięciu lat Trioliet stał się firmą globalną firmą, oferującą szeroką gamę wozów paszowych. jj

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 16:47