StoryEditor

Już za 2 dni ruszają seminaria uprawowe! Zapisz się!

Już za kilka tygodni wiosna ruszy na dobre i trzeba wyjechać w pole. Każdy drży czy i za ile kupi nawozy, jak najlepiej je wykorzystać i zastosować, i gdzie ewentualnie zaoszczędzić. To właśnie na te pytania chcemy odpowiedzieć na naszych seminariach uprawowych. Zaprosiliśmy znakomitych ekspertów prof. Schoenbergera i prof. Potarzyckiego, którzy doradzą jaką przyjąć strategię na wiosnę.
10.01.2022., 14:01h

Zaprosiliśmy znakomitych ekspertów prof. Schoenbergera i prof. Potarzyckiego, którzy doradzą jaką przyjąć strategię na wiosnę. I to nie tylko z uwagi na potrzebę innego podejścia do nawożenia roślin. Sam start roślin tej wiosny też będzie inny, ponieważ mamy inny przebieg jesieni i zimy niż w poprzednich latach. Jak zatem przymierzyć się do nawożenia i ochrony najpierw pszenicy ozimej, jęczmienia, pszenżyta, żyta i rzepaku, a potem kukurydzy i roślin strączkowych? Na te pytania pytania postaramy się wspólnie z ekspertami odpowiedzieć.

W tym roku ta wiedza ma swoją wyjątkową wartość, bo każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie. Skorzystajcie z naszej bogatej oferty seminariów uprawowych. To konkretna, fachowa i solidna dawka wiedzy agrotechnicznej, która przyda się Wam wiosną i przełoży na lepsze rezultaty na polu. 


Zapraszamy Was do Zakrzowa na Opolszczyźnie i do Poznania, a także do uczestnictwa online. Dołożymy wszelkich starań, by spotkać się bezpiecznie i byście mogli maksymalnie skorzystać z wiedzy i doświadczeń naszych ekspertów.

Właśnie w związku  z Waszym bezpieczeństwem i troską o Wasze zdrowie na miejscu potrzebny będzie Wasz certyfikat Covid oraz aktualny – negatywny – wynik testu lub status ozdrowieńca.
 
Zapisy i szczegółowy program są dostępne na www.seminaria.topagrar.pl
 
Do zobaczenia na miejscu lub online!

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. maj 2024 18:14