StoryEditor

Agro Show 2022 – wystawa i stoisko top agrar Polska [ZDJĘCIA]

Choć targi w Bednarach jeszcze trwają, możemy pochwalić się, że nasze redakcyjne stanowisko nr 377 odwiedziły w piątek tłumy zwiedzających. Tradycyjnie nie zabrakło u nas zmagań sprawnościowych oraz quizów związanych z branżą agro. I oczywiście atrakcyjnych upominków. W piątek na naszym stoisku można się było zapoznać z naszą ofertą wydawniczą oraz strefą Premium top agrar Polska. Do dyspozycji Czytelników pozostawali również redaktorzy naszych czasopism oraz serwisów internetowych.
22.09.2022., 16:09h
Na scenie zaprezentowaliśmy nasze redakcyjne tytuły. Opowiadaliśmy o naszym kultowym formacie internetowym „Docieracze”. Zaprosiliśmy na scenę pożeraczy kanapek ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Nie zabrało oczywiście kultowego konkursu z wiadrami jak i tych dla osób obdarzonych refleksem. Odwiedzający nas mogli podziwiać pokazy taneczne w wykonaniu poznańskiej grupy „Fabulous Anima” czy zdobyć vouchery na darmową dostawę w agrarsklep.pl

Scenariusz na sobotę i niedzielę przepełniony jest zarówno częścią rozrywkową, jak i merytoryczną. Każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł wziąć udział w zabawach oraz wysłuchać na żywo dyskusji na bieżące tematy trapiące polskich rolników. W sobotę rozwiążemy też nasz konkurs „Rolnik – zawód wielkiej wagi” oraz plebiscyt „Obora na medal”. Z kolei niedziela to dla nas dzień dla całych rolniczych familii – zapraszamy więc na wesołe rodzinne zmagania, które poprowadzą nasi redaktorzy!
ZAPRASZAMY NA RELACJĘ FOTO Z PIERWSZEGO DNIA AGRO SHOW:


Ekipa top agrar Polska już na stoisku! Czekamy na Was! Zapraszamy na kawę i rozmowę!


Redaktor naczelny Karol Bujoczek opowiada o bogatej ofercie top agrar Polska. 


Bartek Czekała i Piotr Kaliski opowiadają o projekcie "Docieracze"


Konkurs sensoryczny - rozpoznaj ziarna po dotyku :-)


Energetyczne pokazy taneczne w wykonaniu poznańskiej grupy „Fabulous”

Czas na konkurs z wiadrami!


Ktoś chciałby sprawdzić u nas swój refleks? Zapraszamy!


Ponoć wszyscy zmierzają na nasze redakcyjne stoisko...


Specjalne pozdrowienia dla Czytelników portalu topagrar.pl 
Karol Pomeranek
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 23:44