Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Agrounia: Kaufland sprzedaje warzywa, których rolnik nie dałby zwierzętom!

W sobotę Michał Kołodziejczak, lider Agrounii nagrał materiał, który następnie umieścił na fanpage’u stowarzyszenia na Facebooku. Pokazuje warzywa, które znalazł na półkach w Kauflandzie.

Kamila Szałaj1 czerwca 2020, 14:45
Kołodziejczak mówi na nagraniu, że kiedy widzi warzywa podpisane jako polskie, serce mu pęka, a polscy rolnicy powinni oskarżyć sieć o psucie ich dobrego imienia. „Kapusta wygląda jak wyciągnięta ze śmietnika” opisuje zawartość skrzynek, a na nagraniu widać wyraźnie nieświeżą kapustę. Dalej widzimy zwiędniętą marchew z czarnymi plamami, resztki pietruszki oraz popękane, brudne ziemniaki. „Są jak z gumy. Czy są jakieś inspekcje, które to kontrolują?” – pyta na nagraniu Kołodziejczak. "Ci, którzy to kontrolują, którzy nami rządzą, pozwalają nas traktować jak bydło, bo to jest jedzenie dla bydła”.
Warzywa, które pokazane są na nagraniu: kapusta, marchew, ziemniaki faktycznie nie wyglądają na świeże i zachęcające do zakupu.


- Kaufland w Warszawie sprzedaje warzywa, których rolnik nie dałby swoim zwierzętom. Niedopuszczalna jakość warzyw. Kapusta, która nie przypomina kapusty. Oczywiście w skrzynce bez znakowania. Marchew? Nadaje się co najwyżej dla bydła, nie dla ludzi! A ziemniaki z Włoch… no przecież nie ma naszych. Pewnie te są lepsze? Też tak myślicie? – napisał Kołodziejczak na Facebooku.

źródło: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)