Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Orlen wystartował z promocją na paliwo - sprawdzamy szczegóły. Z top agrar Polska masz rabat cały rok!

Obrazek

W czasie wakacji na stacjach Orlenu można zatankować z rabatem  w ramach rozpoczętej właśnie tymczasowej akcji promocyjnej. Przypominamy także, że Prenumeratorzy top agrar Polska mogą zaoszczędzić na każdym litrze paliwa bez względu na porę roku!

Karol Pomeranek27 czerwca 2022, 11:30

Maksymalnie 50 l benzyny lub oleju napędowego

Wakacyjna promocja na stacjach Orlenu trwa od 27 czerwca do 31 sierpnia. Jak czytamy w regulaminie, w czasie trwania promocji jej uczestnik będzie mógł uzyskać rabat w wysokości 30 gr brutto/litr na maksymalnie 50 l benzyny lub oleju napędowego. Każdy już dodatkowo zatankowany litr benzyny lub oleju napędowego powyżej 50 l będzie rozliczany wg standardowej ceny.

Co ciekawe, przy dodatkowym okazaniu Karty Dużej Rodziny, rabat zostanie powiększony do wysokości 40 gr brutto/litr (na maksymalnie 50 l benzyny lub oleju napędowego).

Zgodnie z zapisami, uczestnik będzie mógł uzyskać rabat: trzy razy w okresie od 27 czerwca 2022 r. do 31 lipca 2022 r., trzy razy w okresie 1 sierpnia 2022 r. – 31 sierpnia 2022 r.

Co ważne, rabat będzie udzielany po zeskanowaniu aktywnej głównej plastikowej Karty VITAY lub Wirtualnej Karty VITAY oraz aktywowanego kuponu przy stanowisku kasowym bądź u mobilnego kasjera na terenie stacji paliw przed dokonaniem płatności.

Należy także pamiętać, że promocja nie obejmuje autogazu (LPG) nie łączy się z innymi programami rabatowymi i promocyjnymi.

Stała obniżka dla naszych prenumeratorów!

Przy ograniczonej czasowo i ilościowo wakacyjnej promocji na stacjach Orlen, warto pamiętać o stałych rabatach oferowanych przez nasze Wydawnictwo dla członków Klubu Prenumeratora. Nasi prenumeratorzy oprócz wiedzy i porad rolniczych zyskują dostęp do specjalnie przygotowanego pakietu korzyści.

Każdy prenumerator top agrar Polska ma możliwość skorzystania z oferty Klubu Prenumeratora, wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta (61 886 29 02 lub wyślij SMS o treści PWR.PALIWO na numer 4321) i podać numer prenumeratora, który znajduje się na fakturze.

Każdy prenumerator zyskuje atrakcyjne rabaty na paliwo: 8 gr/l na stacjach ORLEN, 5 gr/l na stacjach Bliska. Co ważne, na każdy rodzaj paliwa i bez limitów tankowania!

kp na podst. PKN Orlen
fot. archiwum


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy