StoryEditor

Zobacz fabrykę Amazone – zgłoszenia do 2 czerwca!

Chcesz zobaczyć linię produkcyjną opryskiwaczy, agregatów i pługów Amazone, a także ciekawostki w uprawie i nawożeniu – zgłoszenia tylko do jutra!
25.05.2016., 12:05h

Masz od 18 do 30 lat? Pasjonujesz się nowoczesnym sprzętem lub uprawą? Lubisz uwieczniać prace polowe okiem kamery i dzielić się nimi w Internecie? Jeśli tak, to nasz dwudniowy wyjazd do fabryki firmy Amazone w Lipsku (Niemcy) jest właśnie dla Ciebie. 

 

Aby znaleźć się w gronie uczestników wyjazdu, który odbędzie się w dnia 7-8 czerwca wystarczy, że do 2 czerwca br. prześlecie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnione zgłoszenie. W formularzu oprócz danych personalnych prosimy o podanie linku do najciekawszego filmu przedstawiającego pracę maszyn rolniczych, który udało Wam się nakręcić w ostatnim czasie wraz z krótkim opisem. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najciekawsze, które będą miały możliwość uwzięcia udziału w wyjeździe.  Szczegółowy plan podróży podamy niebawem.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

beb

 Fot. Beba

 

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 17:50