StoryEditor

Sommet de l‘elevage w Clermont-Ferrand odbędzie się w październiku!

Mimo obaw związanych z pandemią koronawirusa jedna z największych wystaw bydła mięsnego odbędzie się zgodnie z planem. Organizatorzy Sommet de l‘elevage potwierdzają termin imprezy!
30.06.2020., 15:06h
Organizatorzy Sommet de l‘elevage, jednej z największych wystaw bydła mięsnego we Francji, potwierdzają, że wystawa się odbędzie w planowanych wcześniej dniach, a więc 7-9 października w Clermont-Ferrand. 
 
– Kontynuując monitorowanie sytuacji, odnotowujemy postępy w walce o przezwyciężenie epidemii COVID-19 we Francji. W związku z tym Sommet de l‘elevage odbędzie się w zaplanowanych terminach. Obecnie ciężko pracujemy wspólnie z władzami lokalnymi i krajowymi nad środkami, które musimy wdrożyć, aby zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych uczestników. Mimo że warunki te nie są w tej chwili ostateczne, jak najszybciej poinformujemy o tym wszystkich naszych wystawców i zwiedzających – informują organizatorzy wystawy we Francji
 
Sommet de l‘elevage będzie jedną z niewielu wystaw rolniczych, które odbędą się w tym roku w Europie. Jak podkreślają organizatorzy, od zakończenia ograniczeń przyjmują coraz więcej zgłoszeń dotyczących rezerwacji stoisk od nowych wystawców. 

oprac. dkol na podst. materiałów prasowych Sommet l‘elevage
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. czerwiec 2024 13:41